| ASIN | B001HJ9GYY |
| Best Sellers Rank | 167,941 in Pet Supplies ( See Top 100 in Pet Supplies ) 5,308 in Reptiles & Amphibians (Pet Supplies) |
| Brand | Gift Republic |
| Closure Type | Flip Top |
| Colour | Multicolor |
| Customer Reviews | 4.0 4.0 out of 5 stars (222) |
| Global Trade Identification Number | 05060129250569 |
| Included Components | 1 x Plastic Storage Set |
| Item Dimensions L x W x H | 16.5L x 2.5W x 22.6H centimetres |