title: "Ecliptek EMRA33M2H-125.000M TR 2.5 x 3.2 mm 125 MHz ±20 ppm -40°C to +85°C LVCMOS MEMS Clock Oscillator - 100 item(s)"
brand: "ecliptek"
in_stock: true
url: https://www.desertcart.pl/products/67221689-ecliptek-emra33m2h-125-000m-tr-2-5-x-3-2
store_origin: PL
region: Poland
---
# Ecliptek EMRA33M2H-125.000M TR 2.5 x 3.2 mm 125 MHz ±20 ppm -40°C to +85°C LVCMOS MEMS Clock Oscillator - 100 item(s)
**Brand:** ecliptek
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Ecliptek EMRA33M2H-125.000M TR 2.5 x 3.2 mm 125 MHz ±20 ppm -40°C to +85°C LVCMOS MEMS Clock Oscillator - 100 item(s) by ecliptek
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- ecliptek enthusiasts
## Why This Product
- Trusted ecliptek brand quality
## Description
2.5 x 3.2 mm 125 MHz ±20 ppm -40°C to +85°C LVCMOS MEMS Clock Oscillator ***** For more information refer to the specification sheet located in the 'Downloads' section below the image *****